Z Bolatic vezeme další 4 body.

Z turnaje v Bolaticích jsme odjížděli spokojeni a se 4 body k tomu.

Jako první jsme narazili na FBC Frenštát p. R. B. Do tohoto utkání jsme vstupovali s respektem, jelikož Frenštátu patří druhá příčka v tabulce. Papírové předpoklady se naštěstí nevyplnily a po 47 sekundách jsme vsítili první branku. Soupeř se snažil neustále útočit, ale tím se nám otvírala cesta k brejkům. Nakonec se v první třetině povedlo Frenštátu vstřelit gól a bylo srovnáno. Ve druhé třetině šel soupeř do jednobrankového vedení a to vydrželo až do druhé minuty třetí třetiny. Zde jsme měli přesilovku a v druhé minutě třetí třetiny jsme srovnali. Následně se nám ještě podařilo jít do vedení, jenže Frenštát dokázal opět srovnat na 3:3 a to dvě minuty před koncem. Pak se nám naskytla ještě jedna přesilovka a tu jsme dokázali využít a vsítit vítěznou branku a to pouhých 15 vteřin před koncem. Do konce zápasu se již nic nestalo a tak jsme brali překvapivé, ale zcela zasloužené 3 body za vítězství. Bylo to opět vítězství díky týmovému výkonu a skvěle chytajícímu gólmanovi Davidovi.

Do druhého utkání jsme nastopupili proti FBC Spartak Bílovec C. Bílovec C se sice tváří jako Bílovec C, ale ve skutečnosti tam byla téměř polovina hráčů do pole (a to 4 z 9) z áčka a béčka, zřejmě si pouze s vlastními hráči netroufají hrát a raději nasazují co nejvíce hráčů z vyšších soutěží. Takže jsme hráli spíše proti Bílovci C,A a B. Hráli proti nám sice "tři týmy", ale i tak jsme dokázali uhrát cennou remízu 2:2. Tato remíza se nerodila vůbec snadno. Na našem týmu se projevila únava z prvního velmi těžkého zápasu a ani dvouzápasová pauza nám taky na fyzičce nepřidala, právě naopak. Z naší strany jsme sehráli velmi špatnou první třetinu (kdy jsme neměli pohyb a naše střídaní byl jeden velký paskvil) a i se štěstím jsme po ní prohrávali jen o gól a to 1:2. Ve druhé třetině jsme se již trochu rozhýbali a začli lépe bránit a více se pohybovali, to vše vyústilo ve srovnávací gól z trestného střílení. Ve třetí třetině byly obrovské šance na obou stranách, ale žádný tým již skórovat nadokázal a tak utkání skončilo remízou 2:2. V tomto zápase nás hodně podržel náš další gólman Roman.

Z tohto turnaje si tedy odvážíme 4 body a náš předturnajový cíl jsme předčili.

V dalším turnaji, které se uskuteční za měsíc a to 20.11. v hale SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice se potkáme s týmem FBC Hlučín B a FBC KSVČ Juventus Odry.