Z nepovedého turnaje v Čeladné se vracíme s prázdnou

Turnaj v Čeladné se nám rozhodně nepovedl podle našich představ a odjížděli jsme se dvěma prohrami a to 0:4 s Bílovcem a 2:3 s Pustou Polomí.

Nejdříve nás čekal Bílovec. S Bílovcem jsme dlouhou dobu hráli vyrovnanou partii. Poprvé soupeř vstřelil gól ve druhé minutě druhé třetiny. Do poslední třetiny jsme šli za stavu 0:1. Jenže tato třetina byla z naší strany tragická tím, že jsme nejen nevstřelili žádný gól, ale naopak dostali další tři a konečné skóre bylo tedy nelichotivé a to 0:4. Bílovec samozřejmě vyhrál zaslouženě, jelikož jeho produktivita byla o poznání lepší. Zde bych se chtěl trochu pozastavit nad zvláštním chováním téměř všech hráčů Bílovce. Myslím si, že toto "urýpané" chování nepatří na hřiště. Bohužel nás soupeř překvapil, protože si zesměšňování a neustálé vysmívání zvolil pravděpodobně za svoji taktiku. Doufáme, že při příštím měření sil, které bude nejdříve příští sezónu, se nad sebou hráči Bílovce zamyslí a odehrajeme důstojnější utkání. Protože takové soupeřovo chování poškozuje ještě více naše vzájemné vztahy, které již tak nejsou nic moc.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Pusté Polomi. Utkání mělo pro náš tým dobrý průběh až do páté minuty třetí třetiny, kdy soupeř nejprve vyrovnal z náhodného odrazu a po další minutě vstřelil vítězný gól ze standartní situace. Bohužel ani přes náš závěrečný tlak jsme nedokázali vyrovnat a utkání prohráli 2:3. Tímto nás soupeř v tabulce nejen přeskočil, ale také utekl na rozdíl čtyř bodů.

Na tento velmi nepovedený turnaj musíme rychle zapomenout a soustředit se na další, který se uskuteční 25.3. v hale SH ZŠ Bolatice. Zde se utkáme s týmem FBC Vikings Kopřivnice C a týmem FBC SVČ Odry.