V Bílovci jsme získali tři body

V Bílovci jsme nastoupili proti týmům 1.MVIL Ostrava C a FBC Letka D.

Nejdříve nás čekal MVIL a již před začátkem utkání jsme věděli, že nastupujeme proti mladému, ale zkušenému týmu a taktéž nám bylo jasné, že šance na zisk jakéhokoliv bodu se rovná téměř nule. A jak to vypadalo před zápasem, tak to vypadalo i v zápase. Soupeř nás jednoznačně přehrál ve všech možných situacích a před soupeřovu bránu nás pustil jen výjimečně a o zbytek se postaral výborný gólman. Postupně se skóre navyšovalo až na konečných 1:7. Nutno podoktnout, že proti MVILu je to ještě dobrý výsledek.

Hned po zápase s MVILem nás čekala Letka D. Byl to zcela odlišný zápas než ten předešlý. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v první třetině se ujali vedení 2:0. Zřejmě nás toto vedení uspokojilo a přišlo tvrdé vystřízlivění, kdy v první minutě a půl druhé třetiny soupeř rychle vstřelil tři góly a obrátil průběh zápasu. Když poté ještě přidal čtvrtou branku, tak to s našim týmem nevypadalo moc dobře. Ale naštěstí jsme to nevzdali a zabojovali a tak jsme v poslední minutě druhé třetiny vstřelili kontaktní gól a skóre bylo 3:4. Ve třetí třetině se až do čtvrté minuty nic nedělo, ale poté se nám podařila vstřelit šťastná branka a utkání nabralo úplně jiný ráz. Náš tým začal být zničeho nic lepším týmem, byli jsme rychlí, kombinovali a dobře bránili. Tato hra začla nést své ovoce a velmi rychle jsme dali další dvě branky a od stavu 6:4 soupeř jakoby rezignoval a my dotáhli toto utkání pohodlně do vítězného konce s konečným skóre 9:4.

Další dva zápasy nás čekají v sobotu 7.4. a to opět v Bílovci, kde se utkáme s domácím týmem FBC Spartak Bílovec C a druhým týmem tabulky Sokolem Šenov.