Z domácího turnaje jsme odjížděli ze třemi body.

Dne 7.12.2014 pořádala SK ANAKONDA svůj první turnaj sezóny v ČPP aréně na kterém si opět zahrála dva zápasy. I toto kolo jí přineslo úspěch v podobě tří bodů.

Tento turnaj zahájila SK ANAKONDA proti týmu FurtFit Pirates Ostrava B v 9:15. Tento zápas sice skončil prohrou, ale i přesto si dovoluji tým pochválit. První třetina se rozebíhala v pomalém tempu a proto první gól padl až v desáté minutě a to do brány SK ANAKONDY. Tento gól donutil náš tým podat výkon při kterém přišlo vyrovnání a tak skončila první třetina 1:1.

V páté minutě druhé třetiny byl vyloučen hráč SK ANAKONDA. Piráti této přesilovky využili a zvedli své skóre na 1:2 a o minutu později přidali branku další. SK ANAKONDA také nezahálela a poslala míček do brány Pirátů. Dokonce této třetiny se skóre vyšplhalo na 2:4, také byl vyloučen hráč Pirátů, který si tento trest odnesl i do třetí třetiny.

Pirátům to však nedělalo problém dát gól i v oslabení. Po skončení tohoto trestu hráče Pirátů, přidal jejich tým další dvě branky. Tím jejich počet branek vystoupal k sedmi. Ke konci třetí třetiny využil hráč SK ANAKONDY trestného střílení a tím nabudil hráče k dalšímu gólu.

SK ANAKONDA sice na výhru nedosáhla, ale tento zápas, který skončil 7:4 byl odehrán dobře, když se podíváme na skutečnost, že tým FurtFit Pirates Ostrava B je v tabulce na druhém místě.

Ve druhém zápase hrála SK ANAKONDA proti týmu FBC Spartak Bílovec C, který dorazil v hojném počtu hráčů. Tento zápas přinesl SK ANAKONDĚ výhru.

Do šesté minuty první třetiny se toho moc nestalo. V šesté minutě střelil branku hráč týmu Bílovce a o deset sekund později se tento scenář opakoval. Tyto góly Bílovce byly ovšem první a poslední.

SK ANAKONDA ukázala co v ní je a i přes snahu Bílovce dávala jednu bránu za druhou. Přibyly dva góly a po využití přesilovky třetí. Tím vyhrávali nad Bílovcem 3:2.

Toto skóre SK ANAKONDĚ nestačilo a druhou třetinu zahájila čtvrtým gólem. V této třetině se toho již moc nestalo, kromě vyloučení našeho hráče. Své přesilovky ovšem tým Bílovce nevyužil a tak stav zůstal nezměněn.

V třetí třetině přidala SK ANAKONDA ještě tři branky a tím zvýšila své skóre na 7:2. Toto skóre bylo i konečné.

SK ANAKONDA se může radovat z dalších tří bodů a také z výkonu který všem ukázala. Otázkou je jestli to bylo tím, že hráli na domácí půdě a nebo se hráči poučili z chyb, které dělají a snaží se je omezit. Uvidíme co nám v dalších turnajích předvedou. :)