Další tři body do tabulky jsou doma:-)

Z předposleního kola MS třídy mužů se vracíme se třemi body a splnili jsme náš předturnajový cíl a to potvrdit naši osmou příčku v tabulce.

Jako první jsme se utkali s týmem Jablunkova B. Do zápasu jsme vstupovali pozitivně naladěni a jelikož Jablunkov B z 16 zápasů nazískal ani bod, tak jsme pevně věřili ve vítězství. Jenže hned úvodních pár vteřin zápasu, kdy náš soupeř nebyl daleko od vstřelení branky jsme se museli rychle zorientovat, jelikož jsme narazili úplně na jiný tým Jablunkova B než jsme byli zvyklí. Soupeř prošel částečnou obměnou kádru a byla znát síla jakou nyní disponuje. Jeho hráči běhali, napadali nás a vytvářeli si čím dál více nebezpečných akcí, naštěstí bez gólové tečky. Po prvotním tlaku našeho soupeře jsme byli nuceni vyrovnat se s  jeho hrou a přišla i odměna v podobě první vstřelené branky a tímto skončila i první třetina. Ve druhé třetině jsme již měli navrch mi a zaslouženě jsme ji vyhráli 3 : 0. V třetí třetině jsme ještě soupeři odskočili na 5 : 0, ale to bylo z naší strany vše, sice jsme si nadále vytvářeli dobré gólové situace, ale již baz gólové tečky. Do konce třetiny nás soupeř ještě překvapil a vstřelil 3 branky. Nakonec jsme ale toto vítězství ubránili a mohli jsme slavit vítězství a připsat si 3 body do tabulky.

Druhý zápas byl úplně opačný. Hráli jsme s Jablunkovem A a od začátku do konce bylo jasné kdo na hrací ploše je jasně lepším týmem a zvítězí. Po drtivém a neustálem tlaku jsme naštěstí po první třetině prohrávali jen  0 : 1. V druhé třetině ovšm přišla sprška gólů a dílo bylo dokonáno v třetí třetině. Natěstí se nám podařil vstřelit alespoň symbolický gól a utkání skončilo prohrou 1 : 7.

V posledních dvou zápasech našíl MS třídy mužů se utkaáme na hale ČPP Aréna Ostrava na našem domácím turnaji s tými FBC Hlučín a FBC Spartak SportGroupCZ Bílovec. Turnaj proběhne 19. 4. od 12 hodin.