Soustředění před novou sezónou proběhlo na výbornou

V termínu od 30.6. do 2.7. proběhlo ve Větřkovicích soustředění našeho týmu před nadcházející sezónou. Letošní účast byla o poznání větší než v minulém roce, vždyť se jej zúčastnilo hned 12 ze 14 kmenových hráčů. Toto soustředění se neslo ve sportovním duchu, jelikož jsme náš plán sportovních aktivit dokonce předčili. V pátek jsme si dali přátelák proti místním hráčům, kteří hráli kvalitně i přesto, že nejsou aktivními hráči florbalu. Utkání se neslo v přátelském duchu, což dokazuje i fotografie přiložená k tomuto článku.

Po večerní párty nás ráno čekala další porce sportovních aktivit. Ještě před polednem jsme si opět zatrénovali, výkon byl sice z pochopitelných (nočních) důvodů pomalejší, ale i přesto se nám povedlo nakonec rozhýbat naše unavená a bolavá těla:-). V odpoledních hodinách jsme si pro změnu zahráli fotbálek, a aby toho nebylo málo, tak po večeři jsme využili další hřiště a zkoušeli jsme střelbu na basketbalový koš. Tato aktivita se nám natolik zalíbila, že jsme si zahráli také noční turnájek, který trval téměř do půlnoci.

Poté již všichni padali únavou a tak jsme další bujarou noc neopakovali. V neděli ráno jsme se poklidně rozjeli do svých domovů s pocitem dobře stráveného času a opět jsme utužili již tak dobře fungující partu. 

V příštím roce doufáme ve 100% účast všech členů po celou dobu soustředění a že se vyvarujeme nočních útěků některých členů do svých domovů:-)