• Sezóna 2018/2019

  Sezóna 2018/2019

  Naše šestá sezóna je tady:-)
 • Sezóna 2018/2019

  Sezóna 2018/2019

  Naše šestá sezóna je tady:-)
 • 1
 • 2

Domácí turnaj je za dveřmi

V sobotu 18.11. od 14 hodin nás čeká domácí turnaj v hale ČPP Aréna Ostrava. Utkáme se zde se dvěma silnými soupeři a to1. MVIL Ostrava C a FBC Letka D.

Ve 14 hodin nás čeká 1. MVIL Ostrava C, kterému patří první místo v tabulce. MVIL na nás jistě vyrukuje se silným týmem plným mladých perspektivních hráčů doplněných hráči z vyšších lig, a i proto budeme v tomto utkání jistým outsiderem a můžeme jen překvapit. Samozřejmě neskládáme zbraně a pokusíme se soupeře zaskočit a uhrát přijatelný výsledek, se kterým budeme spokojeni.

Druhý soupeř bude Letka D. Letce patří třetí pozice a v utkání bude také favoritem jako MVIL. Letka jistě využije posil ze své široké základny a bude chtít získat všechny body z tohoto utkání. I zde se musíme pořádně snažit, abychom dokázali překvapit a pokud možno i uspět. Letka byla před třemi sezónami náš partner při trénincích, a proto se na tento souboj těšíme, přestože jejich tým prošel značnou obměnou a v podstatě tam bude jen torzo známých tváří:-).

Na závěr přeji našemu týmu hodně štěstí ve hře a snad i nějaký bodový zisk, i když při kvalitě soupeřů by byl náš bodový zisk spíše překvapením. Je škoda, že zrovna na domácím turnaji máme dva takto silné soupeře, ale pokusíme se s tím poprat a z domácího turnaje odcházet spokojeni. Doufám, že se náš tým dostane do pohody z minulé sezóny, kterou tuto sezónu marně hledáme a vytvoříme opět skvělou a jednotnou partu a nebude nám ji nic narušovat.

Reklama na dres

 
dresy reklama
 

Nabídka pro sponzory

Nabízíme případným zájemcům propagování obchodního jména a loga na dresech SK ANAKONDA a to na všech ligových kolech MS třídy mužů pořádaných Českou florbalovou unií. Samozřejmostí je umístění Vašeho loga na naších stránkách s odkazem na Vaše webové stránky.
V případě zájmu kontaktujte nás na tel. čísle 777 124 420.

Více informací