Na druhém turnaji jsme získali jeden bod

V neděli 20.10. jsme odehráli náš druhý turnaj. Nastoupili jsme proti Tigers Poruba a Slovan Havířov D.

Utkání proti Tigers se neslo na obou stranách v duchu výborných obran, spálených gólových šancí a bezchybných gólmanů. Utkání to bylo bojovné z obu stran a výsledek 0:0 hovoří za vše.Gratuluji našemu gólmanovi Romanovi za vychytanou nulu, bohužel útočníci byli bezzubý. Remíza byla zřejmě spravedlivá, nicméně doufali jsme ve výhru.

Druhé utkání bylo proti Slovanu Havířov D. Toto utkání bylo rozhodnuto dopředu a šlo pouze o to, jak dlouhou budeme schopni bojovat. Havířov vyhrál zaslouženě 8:1. Soupeř byl lepší ve všech faktorech a náš tým dělal pouze cvičné kužely:-)

Příští turnaj se uskuteční 3.11. a bude to náš domácí turnaj a střetneme se zde s Životicemi a Flashingem. Přeji našemu týmu hlavně střelecké štěstí, které nás v letošní sezóně prozatím opustilo.

Na prvním turnaji se nám nepodařilo skórovat

V neděli proběhl první turnaj a jak již bývá naším zvykem, odjíždíme z něj s prázdnou. Posunuli jsme ovšem naši hru na novou úroveň - za oba zápasy, i přes dostatek šancí, jsme nedokázali vstřelit jediný gól.

Oba zápasy, jak s Letkou C, tak s Třincem B, byly téměř totožné. Soupeř byl aktivnější v útoku, ale naše obrana dlouho odolávala. Nicméně soupeř dokázal zhruba v polovině zápsau vstřelit první branku. Ve třetí třetině, přes naši velkou snahu zápas obrátit, jsme dostali tři minuty do konce druhou branku a zápasy byly prakticky rozhodnuté. I přes dvě totožné prohry 0:2 jsme odvedli dobrou práci a nemusíme se za svůj výkon stydět, zvláště proti takto silným soupeřům. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkon našich gólmanů Romana a Davida, jelikož ti předvedli skvělý výkon a drželi naše šance na body co nejdéle to šlo.

Snad se nám příště povede lépe a získáme první body do letošní tabulky.

Začátek sezóny je tady

V neděli 29.9. zahájíme naši sedmou sezónu turnajem v Bystřici n. O.

Utkáme se zde s týmem FBC Letka C a Ossiko Třinec B.

Oba zápasy budou velmi těžké jelikož nastoupíme proti zkušeným soupeřům a budeme zde pokaždé za outsidera. Nicméně zbraně neskládáme a budeme bojovat a rvát se o první body.

Vítám tímto v našem týmu zpět Jakuba Malotu, dále naši posilu do útoku Petra Valečka a třetího gólmana Daniela Chroboczka. Ještě náš kádr doplníme minimálně o jednoho obránce, ale není zatím jisté, zda nastoupí již v prvním zápase.

Našemu týmu přeji do nové sezóny hodně úspěchů, skvělou atmosféru v týmu a spokojený průběh sezóny s dosatečným bodovým ziskem.

Rozjížíme naší sedmou sezónu!

Pro novou sezónu 2019/2020 již byly aktualizovány Soupisky, Tabulky a Statistiky.

Poslední turnaj nám vyšel na výbornou

V sobotu 4.5. jsme odehráli náš poslední letošní turnaj.

Prvním soupeřem byl FBC Spartak Bílovec C, kterému patřila třetí příčka. Utkání naplnilo přesně to, co jsme od něj očekávali a to divokost a nevyzpytatelnost výsledků:-). Jako první jsme šli po minutě a půl do vedení, jenže Bílovec rychle kontroval a otočil na 1:2. Ještě do konce první třetiny jsme nejdříve srovnali na 2:2, ale Bílovec znovu odskočil na 2:3. Toto skóre bylo až do poloviny zápsasu, kdy jsme srovnali. Jenže poté to byla opět Bílovecká branka, která soupeře dosatala znovu na koně. Ve třetí třetině jsme během 11 sekud dostali dvě branky a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže štěstěna se přiklonila na naši stranu a dokázali jsme se dvěma brankami během minuty a půl dotáhnout na kontakt k soupeři. Poté jsme si vzali oddechový čas a poslali na hrací plochu to nejlepší, co náš tým má:-) a 56 sekund před koncem jsme srovnali na konečné skóre 6:6. Remíza je pro nás velmi cenná, jelikož Bílovec je silný a zkušený soupeř.

Druhým soupeřem byla FBC Letka C. Do utkání jsme šli s cílem získat tři body a udržet se v tabulce na deváté příčce a to se nám zcela povedlo. Od začátku se nám střelecky dařilo a po první třetině jsme vedli 4:0. Skóre se nám postupně navyšovalo a po druhé třetině, kde padla jediná branka Letky, byl stav 6:1. Ve třetí třetině jsme potvrdili náš výborný herní výkon dalšíma dvěma brankama a utkáni zvládli s výsledkem 8:1.

Na tomto turnaji jsme získali čtyři body a udrželi jsme se na deváté pozici, která je pro nás, vzhledem k velmi špatné první půlce, přijatelná a panuje v týmu spokojenost. Získali jsme celkem 22 bodů, což je náš druhý nejlepší výsledek za posledních šest ligových sezón. Naším cílem do další sezóny je udržet stávající složení týmu a pokusit se posunout náš bodový zisk a hrát ve středu tabulky.