Fantastické průběžné třetí místo je tady.

Po dalším turnaji, který proběhl v Kopřivnici,  jsme se posunuli díky dvěma výhrám na krásné průběžné třetí místo (stále přitom držíme první místo za nejméně obdržených branek).

Nejdříve jsme nastoupili proti FBC Hlučín B. V tomto utkání jsme dokázali jít za vítězstvím od začátku až do konce utkání. První vstřelená branka do sítě Hlučína padla až na konci první třetiny. Naštěstí nás tato branka uklidnila a mohli jsme hrát přesně to, co jsme potřebovali. Z kraje druhé třetiny jsme dali druhou branku z bravurně provedeného trestného střílení a vzápětí padla ještě jedna. Do druhé třetiny  jsme nakonec vstupovali za stavu 4:0. Ve třetí třetině jsme drželi vývoj utkání, ale soupeř ještě lehce upravil skóre a to v polovině a na konci třetí třetiny. Drama se však nekonalo a brali jsme tři body za výhru 4:2. Opět nám výborně zachytal David.

Do druhého utkání jsme šli po dvou zápasové pauze a opět se ukázalo, že nám tato delší pauza nesvědčí. I přesto jsme odehráli první třetinu ve slušném tempu a vstřelili jsme tři branky, soupeř ještě korigoval a do druhé třetiny jsme šli za stavu 3:1 pro náš tým. Ovšem druhá třetina byla velmi tragická (naše hra se úplně rozpadla a soupeř nás neustále tlačil). Skóre se zde měnilo poměrně často, ale vždy jsme dokázali soupeři odskočit o jednu branku, až do závěru druhé třetiny, kde jsme obdrželi gól v naší přesilovce,  skóre tedy bylo 4:4. Naštěstí tato hrozná třetina brzo skončila a my jsme mohli vrhnout všechny síly do poslední třetiny. V této třetině skóroval už pouze náš tým a vyhráli jsme 6:4. V tomto zápase o vítězství rozhodly přesilovky, ve kterých jsme dokázali skórovat hned dvakrát.

Náš tým předvedl bojovný výkon a přestože jsme nehráli s úplnou lehkostí, tak nakonec jsme získali 6 bodů do naší tabulky a posunuli jsme se na třetí místo. V dalším turnaji, které se uskuteční 11.12. v hale MSH Havířov narazíme na tým Sokol Šenov a zatím suveréně první tým naší MS třídy mužů Z.F.K. Petrovice D. Doufám, že třetí místo udržíme:-))