Z Horní Suché vezeme tři body.

V Horní Suché se nám podařili získat další tři body za jednu výhru a jednu prohru. Po tomto turnaji se držíme na výborném čtvrtém místě se ztrátou jednoho bodu na třetí místo.

Nejprve jsme nastoupili proti týmu FBC Coyotes Jablunkov B. Do tohoto zápasu jsme vstoupili aktivně a už po dvaceti vteřinách vstřelili první gól, další jsme přidali na konci první třetiny a stav byl 0:2. Ve druhé třetině soupeř rychle odpověděl, jenže i nám se dařili střílet branky a to hned tři a do třetí třetiny jsme šli za stavu 1:5. Ve třetí třetině ještě korigoval soupeř dvě minuty před koncem na konečný stav 2:5. V tomto utkání se dařilo střelecky hlavně Martinovi Gryčovi, který si připsal hned čtyři přesné trefy. Tento zápas se velice dobře hodnotí, jelikož se nám vydařil jak v obraně, tak i v útoku a podržel nás náš gólman David. V tomto zápase jsme tedy Jablunkovu B vrátili úvodní porážku z prvního turnaje.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti týmu Flashing Stars Havířov. Flashing naplnil předzápasové předpoklady  a byl v utkání favoritem od začátku. Soupeř rychleji běhal, kombinoval a dobře bránil. I přestože jsme byli v utkání pomalejším týmem, s Flashingem se nám dařilo držet krok. Flashing vstřelil velice brzy první branku, na kterou jsme ještě odpověděli, ale v závěru první třetiny nám dokázal dát další gól a do druhé třetiny jsme šli za stavu 1:2. Ve druhé třetině byly zajímavé akce na obou stranách a přestože měl Flashing více ze hry, tak na konci druhé třetiny bylo skóre 2:3. Ve třetí třetině se náš tým pokoušel vyrovnat, ale marně jsme dobývali soupeřovu bránu. V tomto zápase jsme měli několik tyček, které bohužel pro nás nic neznamenají. Ovšem závěr třetí třetiny se nám vůbec nevydařil. Místo závěrečného tlaku na soupeře jsme byli dvakrát vyloučeni. Soupeř využil druhou přesilovou hru a určil konečný výsledek 2:4.  V tomto utkání jsme po celý zápas tahali za kratší konec a nestálo při nás ani potřebné střelecké štěstí. Prohra byla zasloužená a vyhrál silnější tým.

Další dva zápasy nás čekají v neděli 12.3. v hale SH ZŠ Čeladná, kde se utkáme s týmem FBC Spartak Bílovec C a s týmem SC Pustá Polom.