Předposlední turnaj je za dveřmi

V sobotu 25.3. v hale SH ZŠ Bolatice nás čeká předposlední turnaj sezóny 2016/2017. Nastoupíme proti týmu FBC Vikings Kopřivnice C a týmu FBC SVČ Odry. Půjde opět o velmi důležitý turnaj, který výrazně napoví, kde se bude náš tým v tabulce nacházet na konci sezóny.

Nejdříve nastoupíme pro nás již v tradičním čase 10:10 proti Kopřivnici C. Kopřivnici patří šestá pozice se ziskem 26 bodů, což je o pouhý bod za námi a půjde o souboj dvou celků sousedících v tabulce MS třídy mužů. Kopřivnice C disponuje velmi mladými a rychlými hráči, ketří jsou na tom technicky a střelecky velmi dobře. V prvním zápase jsme i přesto zvítězili v poměru 4:1. Pro zopakování podobného výsledku budeme muset ze sebe vykřesat veškeré síly a doufat v potřebné štěstí, které nás v posledních třech zápasech opustilo na míle daleko.

Další zápas bude ve 13:40 a to proti Odrám. Odrám patří předposlední, tedy jedenáctá pozice se ziskem 16 bodů. S Odrama jsme v minulém vzájemném zápase vyhráli a to 6:4. I když se Odry nachází na předposledním místě, tak nás určitě nečeká lehký zápas, jelikož letošní MS třída mužů je velice vyrovnaná a každý může porazit každého, samozřejmě s výjimkou Petrovic D, které si z naší soutěže dělají pravidelný trénink pro své hráče:-)). S Odrama bychom rádi odcházeli se třema body, a proto se musíme snažit být ve všem lepší, ať už půjde o obranou nebo útočnou fázi hry.

Doufám, že si napravíme chuť po minulém velmi zpackaném turnaji a budeme z Bolatic odjíždět spokojeni a udržíme naši pátou příčku v tabulce.