První turnaj je za dveřmi

Již za pár dní se rozjede nová, v pořadí pátá sezóna MS třídy mužů a náš tým SK ANAKONDA se utká s tradičními soupeři a to FBC Spartak Bílovec C a FBC Hlučín B. Turnaj se uskuteční v neděli 1.10. od 10 hodin v hale SH Horní Suchá.

Co se dělo v letní pauze :

Náš tým po loňské sezóně zůstal téměř celý pohromadě a doplnil nás jeden mladý, ale dravý útočník Kuba Stach, kterého tímto vítáme v našem týmu a přejeme hodně štěstí ve hře, spoustu branek a pokud možno žádná vyloučení:-). Jako každý rok jsme v letní pauze nezaháleli a pokračovali jsme v trénování (samozřejmě jsme to příliš nepřeháněli). Sehráli jsme dvě přátelské utkání a jeden venkovní turnaj, dále proběhlo velmi úspěšné soustředění na kterém byla velmi vysoká účast. Do letošní sezóny půjdeme v nových dresech, které nám pořídil náš hlavní sponzor Opavská Lesní a.s., které mnohokrát děkujeme a budeme se snažit ukázat v co nejlepším světle (tím myslím co nejvíce výher), tak aby na nás byl náš sponzor náležitě hrdý a vrátili jsme mu aspoň částečně jeho podporu našemu klubu.

 

Co se týče našeho prvního turnaje, na který se hodně moc těšíme, jelikož pauza byla dlouhá, tak jako první nastoupíme ve 12:40 proti FBC Hlučín B. V loňské sezóně skončil Hlučín B na desátém místě z dvanácti. To ovšem nic nemění na jeho kvalitách, jelikož Hlučín vždy disponoval širokou hráčskou základnou s dobrými a mladými florbalisty. Jelikož nevíme jak na tom soupeř bude (jak herně, tak co se týče posil), tak můžeme jen doufat ve štěstí a pokusit se urvat první body. Ikdyž půjde jistě o vyrovnané utkání.

Další soupeř nás čeká ihned po odehrání zápasu s Hlučínem B a to FBC Spartak Bílovec C a to od 13:50. Bílovec C skončil v loňské sezóně na osmém místě a náš tým měl pouze jeden bod navíc. Bílovec C má kvalitní tým a každé naše střetnutí bylo vyrovnané a napínavé až do konce. Vždy záleželo na tom jak se kterému týmu v ten daný den dařilo střelecky. Předpokládáme, že Bílovec C bude stejně, nebo možná ještě silnější než v minulém roce a budeme se muset hodně ohánět, abychom uhráli nějaký bodík. Uvidíme co s náma udělá to, že hrajeme dva zápasy ihned po sobě a budeme doufat, že se nám utkání podaří střelecky i bodově.