Čeká nás druhý turnaj této sezóny

Po velmi nepovedeném prvním turnaji nás v sobotu 28.10. čeká další turnaj, v pořadí druhý. Uskuteční se od 9 hodin v hale SH Stonava a utkáme se zde s týmem FBC Coyotes Jablunkov B a Fencers Havířov.

Nejdříve poměříme síly s týmem Fencers Havířov. Havířovu prozatím náleží šestá pozice se ziskem 3 bodů. Havířov je na domácí půdě a budou chtít body pro sebe, takže utkání bude jistě náročné. Budeme muset výrazně zlepšit herní projev, abychom mohli pomýšlet na nějaké body z tohoto střetnutí. Fencers dokázal v minulém kole porazit Jablunkov B a má tedy o tři body více než náš tým, proto potřebujeme soupeře porazit a dohnat ho v tabulce.

Další soupeř bude Jablunkov B. Jablunkovu patří sedmá pozice se ziskem nula bodů a je tedy našim přímým sousedem v tabulce. Předpokládám, že Jablunkov bude mít  v sestavě mladé a dravé hráče, takže nás nečeká nic jednoduchého. Ovšem i v tomto zápase chceme bodovat a získat nějaký ten bod do tabulky.

Snad při nás bude stát střelecké štěstí a napravíme si chuť z předešlého turnaje, získáme první body do tabulky a odlepíme se z posledního místa v tabulce.