Druhý domácí turnaj je za dveřmi

V neděli 14.1. od 15 hodin pořádáme náš druhý domácí turnaj, ketrý se koná v ČPP Aréně Ostrava. Utkáme se zde s týmem Fencers Havířov a týmem FBC Coyotes Jablunkov B.

Jako první zápas ná čeká Fencers Havířov a to od 15 hodin. Fencers letos hraje ve zlepšené formě a momentálně je na pátém místě naší tabulky se ziskem sedmi bodů. V prvním vzájemném měření sil nás Fencers porazil v poměru 3:2 a tuto porážku jsme těžce nesli, jelikož naše hra nebyla vžádném případě ideální a rozpoložení týmu tomu odpovídalo. O to s větší motivací půjdeme do tohoto souboje a budeme se snažit získat zpět ztracené body, přestože zápas to bude jistě vyrovnaný a soupeř nám nedá nic zadarmo.

Do druhého zápasu nastoupíme v podvečerních hodinách a to od 19 hodin. Utkáme se s Jablunkovem B, který je momentálně na poslední (osmé) pozici se ziskem 4 bodů a ztrácí na náš tým pouhé dva body. Toto utkání bude velmi důležité a musíme se snažit soupeře porazit jako v minulém vzájemném zápase, kdy jsme vyhráli v poměru 7:3. Skóre sice bylo tehdy jednoznačné, ale zápas byl naprosto vyrovnaný a nám pomohlo hlavně štěstí při střelbě.

Přeji našemu týmu plný bodový zisk a radostný návrat domů:-)