Co se událo před novou sezónou ?

V sobotu 29. 9. 2018 nastupujeme již do naší šesté soutěžní florbalové sezóny, a proto jsme v soutěžní přestávce nelenili a snažili se udržet si formu, skvělou náladu a partu v našem týmu. Loňský ročník jsme ukončili vítězstvím a to dokonce s čistým kontem, takže máme na co navazovat:-). V sezóně jsme získali 21 bodů a celkově skončili šestí, což bylo dobré umístění, vzhledem k průběhu sezóny. Byla to naše druhá nejúspěšnější sezóna - co se počtu bodů týče. Během letní pauzy jsme pokračovali nadále s tréninky a zúčastnili jsme se také dvou turnajů a na obou jsme se dokázali prosadit a udělat dobré jméno našemu oddílu. Sehráli jsme také několik přátelských utkání a doufáme, že budeme na následující sezónu připraveni lépe než minule. V červnu jsme také pořádně probrali a zakončili celou soutěžní sezónu na chatě, kde jsme si i vyčistili hlavy dobrými nápoji:-)

Co se týče soupisky týmu, tak jsme letos zaznamenali tři odchody a pouze jeden příchod, ale jeden návrat do týmu po delším zranění, takže jsme v podstatě ve stejné síle jako loni.

V nové sezóně nás čaká celkem 11 soupeřů a z toho šest z loňského ročníku a pět nových týmů.

 

Doufám, že se nám letos v utkáních povede velmi dobře a bude při nás stát štěstí a bude se nás držet florbalová forma. Samozřejmě doufám, že i letos nás bude provázet skvělá týmová atmosféra a dobrá parta, tak jak je v naší partě zvykem:-)