První turnaj je před námi

V sobotu 29.9. se uskuteční v hale MSH Havířov náš první turnaj MS třídy mužů v sezóně 2018/2019. Je to naše již šestá sezóna.

Utkáme se zde s dvěma nováčky, kteří se do letošního ročníku naší soutěže přihlásili. Půjde o FBC Honey Badgers F-M a Flashing Stars Havířov B. První utkání hrajeme od 16:20 a druhé po jednozápasové pauze v 18:40.

Nejprve se utkáme s FBC Honey Badgers F-M. Tento tým je pro nás absolutní neznámou, a proto půjdeme do tohoto zápasu s patřičným respektem a budeme se snažit odvést co nejlepší práci a porvat se o první body do naší tabulky.

Druhý zápas nás čeká s Flashing Stars Havířov B. Před dvěma lety jsme v soutěži hráli s Flashingem a soupeř ve své první sezóně dokázal okamžitě postoupit z druhého místa v tabulce. Je to tedy pro nás relativně neznámý soupeř, tak ani zde nemůžeme tušit, kdo proti nám nastoupí a tudíž i zde se budeme mít před soupeřem na pozoru a budeme se rvát do poslední chvíle.

Do tohoto turnaje jdeme s cílem předvést výborný výkon a zkusit urvat nějaké první body. Přeji našemu týmu, aby prožil skvělý start do nové sezóny podepřený ziskem bodů a samozřejmě, aby při nás stálo potřebné herní štěstí:-)