Turnaj v Bolaticích se nám nepovedl

Na druhém turnaji jsme nezískali ani jeden bod a odjížděli jsme s dvěma prohrama a to nás odsoudilo na předposlední místo v tabulce.

Nejprve jsme odehráli zápas s FBC Tigers Poruba. Nastoupil na nás velmi mladý tým a to se projevilo také v zápase. Tigers byli velice rychlí a pohybliví a k tomu všemu se jim podařilo vstřelit první branku. To vše ovlivnilo vývoj zápasu a po celou dobu jsme tahali za kratší konec a konečné skóre bylo 2:4. Tento zápas byl sice vyrovnaný, ale rozhodla lepší střelecká forma soupeře a i přes náš závěrečný tlak se nám vývoj utkání nepodařilo zvrátit.

Další zápas byl proti Letce C. Zde jsme také obdrželi velice rychle branku a v utkání jsme již nedokázali soupeře dohnat blíže než na rozdíl jednoho gólu. V závěru utkání jsme sice snížili na 3:4, ale to bylo vše a i z tohoto zápasu jsme odcházeli se sklopenou hlavou.

Do příštího turnaje se musíme dát dohromady a zkusit s naším výkonem něco udělat a zabojovat o dobrý výsledek. Nebude to ale vůbec snadné, jelikož se zde utkáme s Ossikem B a Sokelem Šenov.