V Bílovci jsem získali první výhru v sezóně

V neděli 6.1.2019 nás čekal další turnaj. V tomto utkání se nám konečně podařil splnit předturnajový cíl a zvítězit.

Nejrpve jsme se potkali s Bílovcem C. Byl to zápas plný zvratů a i přes to, že jsme vstřelili nejvíce branek za poslední tři roky, tak na výhru to nestačilo. V první třetině jsme se dostali do vedení 4:2 a už se zdálo, že si to přeneseme do druhé třetiny, jenže Bílovec byl proti a ještě 3 sekundy před koncem první třetiny snížil na 4:3. Začátek druhé třetiny byl z naší strany katastrofální a tak jsme během 42 sekund dostali tři góly. Naše psychické síly to nevydrželiy a utkání začalo nabírat na obrátkách. Ve třetí třetině to už bylo 4:9. Zde se nám alespoň podařilo korigovat a utkání mělo divoké konečné skóre 8:11.I když se nám podařilo vyhrát první a třetí třetinu, tak ve druhé nás Bílovec neuvěřitelně přehrál a zaslouženě zvítězil. Tak snad příště:-)

Druhé utkání jsme hráli proti Tigers Poruba. Zde jsme již potřebovali bodovat a vyhrát. Za vítězstvím jsme tentokráte kráčeli od začátku až do konce zodpovědným výkonem, bez větších herních výpadků z naší strany. Tigers se dlouho držel, po první třetině to bylo 1:1. Jenže druhou část jsme vyhráli 4:2 a utkání jsme naklonili na naši stranu. Do třetí třetiny jsme vstupovali se skórem 5:3. Ve třetí třetině již branka nepadla a tak jsem slavili zasloužené, bohužel teprve první vítězství v letošní sezóně.

Na tomto turnaji za nás nastoupili dva noví hráči a to Tomáš (obránce) a Pavel (útočník). Jsou to zkušení hráči a doufáme, že i díky nim budeme na konci této sezóny na lepších pozicích v tabulce než se nacházíme nyní.

Další turnaj odehrajeme v neděli 20.1. v Bolaticích a nastoupíme proti týmům Hlučín B a Hlučín C. Doufám, že navážeme na naše první vítězství a odlepíme se z posledního místa v tabulce.