Konečně úspěšný turnaj

V sobotu jsme v Čeladné odehráli náš nejlepší turnaj v sezóně a právem si vezeme šest bodů.

Jako první jsme nastoupili proti sebevědomému soupeři, který se drží na druhém místě tabulky a to Ossiku Třinec B. Favoritem byli jednoznačně soupeři. Od úvodních minut na nás vletěli a neustále tlačili, jenže náš tým v tomto zápase provázelo velké štěstí jak v útoku, tak v obraně. Povedlo se nám v první třetině vstřelit první gól. V dalších dvou třetinách byl obraz hry stále stejný - Třinec neustále tlačil, vytvářel si šance, ale byli jsme to my, kteří stříleli branky. V závěru zápasu to bylo již 4:0 v náš prospěch a i když soupeř dokázal vstřelit branku, bylo to z jeho strany vše a mohli jsme se radovat z velmi důležité a těžké výhry. Obrovský podíl na tomto vítězství má gólman David a skvěle odvedená obranná práce celého týmu.

Další soupeř byl Fencers Havířov. Po těžkém utkání jsme věděli, že budeme mít méně sil a soupeř toho dokázal rychle využít a vedl brzy 0:1. Nám se sice podařilo skóre otočit na 2:1, ale soupeř opět dotáhnul. Ve druhé třetině to bylo již 4:2, ale Fencers se ještě vzchopili a ve třetí třetině vstřelili kontaktní branku. Závěr byl ovšem v naší režii a nepřipustili jsme drama a utkání vyhráli v poměru 7:3. V tomto zápase nás velmi podržel gólman Roman.

V Čeladné jsme tedy získali neuvěřitelných šest bodů a konečně jsme se odlepili ode dna. Předvedli jsme doposud náš nejlepší výkon a zaslouženě dvakrát vyhráli, tak snad nám forma vydrží i v příštím domácím turnaji, který se uskuteční 24.2. v Bolaticích.