Proběhl poslední domácí turnaj

Náš poslední domácí turnaj, který se konal v Bolaticích, nám přinesl jeden bod za remízu a jednu prohru.

Jeden bod za remízu jsme získali s Flashingem Havířov B. Bod proti čtvrtému celku naší tabulky je sice výborný, nicméně vzhledem k průběhu zápasu je pro nás mírným zklamáním. S havířovem jsme brzy vedli 3:1. V páté minutě třetí třetiny to bylo ještě 5:2 a mysleli jsme si, že máme utkání pod kontrolou. Jenže náš tým nemá pod kontrolou nikdy nic:-). Havířov dvěma slepenými góly snížil na rozdíl jediné branky a pak v přesilové hře vsítil vyrovnávací branku.

Další zápas byl z kategorie předem daných. Nastoupili jsme proti neporaženému prvnímu týmu naší tabulky a to Honey Badgers F-M. Soupeř nás neustále tlačil a útočil. Skóre bylo v třetí třetině již 0:7 a vypadalo to na další příděl, jenže nám se se štěstím podařilo dát dvě branky. Soupeř pak ještě jednou skóroval a utkání skončilo 2:8, což je pěkný a pro nás přijatelný výsledek.

V příštím kole zajíždíme do Bílovce a utkáme se zde s Jablunkovem B a Hlučínem B.