Turnaj v Bílovci nám vynesl další tři body

V neděli 17.3. jsme sehráli další dvě utkání a z Bílovce jsme odváželi 3 body za jednu výhru a jednu prohru.

První soupeř byl Hlučín B. Utkání jsme zahájili tragicky, kdy po třech vteřinách již bylo skóre 0:1. Nicméně jsme se z tohoto gólu rychle otřepali a za dvě minuty srovnali. V druhé třetině jsme přidali další dvě branky a na začátku třetí třetiny jsme vedli 4:1. Soupeř sice ještě upravil skóre a to 14 vteřin před koncem, nicméně tři body byly naše.

Dalším soupeřem byl tým FBC Coyotes Jablunkov B. Toto utkání se neslo v přesně opačném poměru než předešlé. Byl to náš tým, který šel rychle do vedení, ale soupeř ještě v první třetině otočil na 1:3. V závěru druhé třetiny to bylo již 1:6. Nicméně jsme se vzchopili a utkání skončilo poměrem 4:7. Coyoti nás v tomto utkání vyškolili z produktivity a zaslouženě vyhráli.