Předposlední turnaj jsme zvládli skvěle

V sobotu 30.3. jsme odehráli náš předposlední turnaj a zvládli jsme jej na jedničku a získali důležité 4 body za remízu a výhru.

Se Sokolem Šenov jsme, jak je u nás již zvykem, prohrávali po půl minutě. Srovnat se nám podařilo až na konci druhé třetiny, jenže na to soupeř rychle odpověděl a opět šel do vedení. Stav 1:2 byl až do samotného závěru utkání, kdy se nám podařilo po nenápadné akci srovnat. Závěr utkání byl hodně vyhecovaný, ale remíza již zůstala a brali jsme důležitý bod. Nutno podotknout, že Šenov byl aktuálně na čtvrté pozici a byl jasným favoritem utkání. Na této remíze se velkým dílem a skvělým výkonem podílel náš gólman David, který odchytal velmi povedené utkání.

Další utkání bylo proti týmu Fencers Havířov. Utkání bylo až do závěru první třetiny bezbrankové, ale nakonec se nám podařilo dvě vteřiny před koncem třetiny vsítit první branku. V druhé třetině se nám podařil husarský kousek. Při vlastním oslabení jsme vstřelili dvě branky a po skončení oslabení jsme přidali ještě jednu. Skóre tak bylo po druhé třetině 4:0. Ve třetí třetině jsme ještě jednou skórovali. Po zbytek utkání byl náš cíl jasný - udržet našemu gólmanovi čisté konto, a to se nám také povedlo. V tomto utkání chytal Roman bezchybně a vychytanou nulu si právem zasloužil (tak jen tak dále:-)).

Po tomto povedeném turnaji jsme se posunuli na deváté místo před Letku C a na posledním turnaji nás tak čeká přímý souboj o toto umístění.