Poslední turnaj nám vyšel na výbornou

V sobotu 4.5. jsme odehráli náš poslední letošní turnaj.

Prvním soupeřem byl FBC Spartak Bílovec C, kterému patřila třetí příčka. Utkání naplnilo přesně to, co jsme od něj očekávali a to divokost a nevyzpytatelnost výsledků:-). Jako první jsme šli po minutě a půl do vedení, jenže Bílovec rychle kontroval a otočil na 1:2. Ještě do konce první třetiny jsme nejdříve srovnali na 2:2, ale Bílovec znovu odskočil na 2:3. Toto skóre bylo až do poloviny zápsasu, kdy jsme srovnali. Jenže poté to byla opět Bílovecká branka, která soupeře dosatala znovu na koně. Ve třetí třetině jsme během 11 sekud dostali dvě branky a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže štěstěna se přiklonila na naši stranu a dokázali jsme se dvěma brankami během minuty a půl dotáhnout na kontakt k soupeři. Poté jsme si vzali oddechový čas a poslali na hrací plochu to nejlepší, co náš tým má:-) a 56 sekund před koncem jsme srovnali na konečné skóre 6:6. Remíza je pro nás velmi cenná, jelikož Bílovec je silný a zkušený soupeř.

Druhým soupeřem byla FBC Letka C. Do utkání jsme šli s cílem získat tři body a udržet se v tabulce na deváté příčce a to se nám zcela povedlo. Od začátku se nám střelecky dařilo a po první třetině jsme vedli 4:0. Skóre se nám postupně navyšovalo a po druhé třetině, kde padla jediná branka Letky, byl stav 6:1. Ve třetí třetině jsme potvrdili náš výborný herní výkon dalšíma dvěma brankama a utkáni zvládli s výsledkem 8:1.

Na tomto turnaji jsme získali čtyři body a udrželi jsme se na deváté pozici, která je pro nás, vzhledem k velmi špatné první půlce, přijatelná a panuje v týmu spokojenost. Získali jsme celkem 22 bodů, což je náš druhý nejlepší výsledek za posledních šest ligových sezón. Naším cílem do další sezóny je udržet stávající složení týmu a pokusit se posunout náš bodový zisk a hrát ve středu tabulky.