Na prvním turnaji se nám nepodařilo skórovat

V neděli proběhl první turnaj a jak již bývá naším zvykem, odjíždíme z něj s prázdnou. Posunuli jsme ovšem naši hru na novou úroveň - za oba zápasy, i přes dostatek šancí, jsme nedokázali vstřelit jediný gól.

Oba zápasy, jak s Letkou C, tak s Třincem B, byly téměř totožné. Soupeř byl aktivnější v útoku, ale naše obrana dlouho odolávala. Nicméně soupeř dokázal zhruba v polovině zápsau vstřelit první branku. Ve třetí třetině, přes naši velkou snahu zápas obrátit, jsme dostali tři minuty do konce druhou branku a zápasy byly prakticky rozhodnuté. I přes dvě totožné prohry 0:2 jsme odvedli dobrou práci a nemusíme se za svůj výkon stydět, zvláště proti takto silným soupeřům. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkon našich gólmanů Romana a Davida, jelikož ti předvedli skvělý výkon a drželi naše šance na body co nejdéle to šlo.

Snad se nám příště povede lépe a získáme první body do letošní tabulky.