Další turnaj se nám nepodařil

V neděli 3.11. jsme odehráli náš domácí turnaj na Hradci nad Moravicí. Střetli jsme se zde s Hlučínem B a Hladkými Životicemi.

Turnaj jsme zahájili s Hlučínem B. Tempo utkání bylo velmi rychlé a Hlučín šel brzy do vedení po našem vlastním gólu. V druhé třetině to bylo již 0:3, jenže poté jsme se nadechli a podařilo se nám vstřelit do konce druhé třetiny dvě branky a utkání zdramatizovat. Třetí třetina, která měla být z naší strany snahou o vyrovnání se nám, ale bohužel vůbec nepovedla a Hlučín nakonec zaslouženě vyhrál 2:7. V posledních 4 minutách šel do brány náš gólman Danek a byla to jeho povedená premiéra, kdy podal dobrý výkon.

Na závěr turnaje jsme narazili na Hladké Životice, které jsou favoritem na první místo a tím pádem na postup v letošním ročníku. Nutno podoktnout, že dva hráči za nás loni nastupovali. Toto utkání mělo opačný průběh a to tak že jsme to byli mi kteří jsme vstřelili úvodní branku, jenže Životice do druhé třetiny šli za stavu již 1:3. druhá část dopadla podobně a do třetí třetiny jsme měli skóre 2:6. Ve třetí části padla ještě poslední branka do naší sítě a utkání skončilo stejně jako první a to 2:7.

Konečně se námsice podařilo skórovat, ale i tak jsme měli moc a moc šancí, které jsme nedokázali proměnit a oba soupeři nás školili s produktivity.

Další turnaj nás čeká 23.11. v Bystřici a budeme hrát Jablunkovem B a Havířovem C.