Další turnaj pro nás body nepřinesl

Z turnaje pořádaném MVILem jsme odcházeli dvakrát poraženi a to 1:5 a 3:4.

První zápas byl proti týmu 1.MVIL Ostrava C. V tomto zápase byl od začátku až do konce lepším týmem MVIL. V první třetině šel velice rychle do vedení 2:0 a i když jsme ve druhé třetině dokázali vstřelit první a jediný gól, tak MVIL dokázal velmi rychle reagovat a odskočit o dva góly. Poté ještě přidal další dva a utkání skončilo 1:5 pro MVIL. Tento výsledek byl pro nás přijatelný, jelikož MVIL hrál spíše tréninkové tempo a snažil se střílet branky až po vykombinování do prázdné branky. MVIL hrál klidné utkání a otěže držel po celou dobu utkání ve svých rukou. Je vidět, že tým jako je MVIL je zcela na jiné úrovni než náš tým.

Ve druhém utkání nás čekal tým FBC Letka D. Po první třetině byl stav 2:0 pro náš tým, ale věděli jsme, že Letka svoji sílu teprve ukáže a taky ukázala. Nejprve otočila vývoj utkání na svou stranu a to v poměru 2:3 a poté při našem vyrovnání ve třetí třetině dokázali bleskově odpovědět a zvítězili v poměru 3:4. Tento rozhodující gól padl po naší hrubé chybě při rozehrávce, kdy nikdo z našeho týmu nebyl připraven a soupeř toho využil. Letka D nás tedy porazila, ale podle průběhu zápasu jsme si remízu zasloužili.

V příštím kole, které bude 24.2. odehrajeme v hale ČPP aréna Ostrava další turnaj a utkáme se zde se třemi tými a to FBC Hlučín B, FBC Spartak Bílovec C a Sokol Šenov.