Na další turnaj vyrážíme do Bílovce

V neděli 25.3. od 15 hodin odehrajeme v hale SH ZŠ Komenského v Bílovci další dva zápasy a to s týmem 1.MVIL Ostrava C a FBC Letka D.

Jako první nás čeká MVIL C a to od 15:10. MVIL je vedoucí mužstvo naší tabulky a navíc z předchozích dvou zápasů odcházel vždy se třemi body. V tomto utkání bude opět favoritem a na nás je mu tuto úlohu co nejvíce ztížit a zkomplikovat. Budeme potřebovat, aby se našeho týmu drželo štěstí a naopak opustilo tým MVILu:-)

Další zápas a další favorit a to Letka D od 16:40. Letka D okupuje prozatím čtvrtou pozici a má na náš tým náskok osmi bodů. S Letkou D jsme si v letošní sezóně zatím body dělili a to za jednu výhru našeho týmu a jednu výhru Letky. Toto utkání hrajeme bez zápasové pauzy a tak budeme potřebovat vyhrabat zbytky sil a zabojovat o nějaké body.

Z těchto dvou těžkých zápasů bude jakýkoliv bodový zisk velmi cenný a budeme muset zahrát opravdu dobře, abychom na nějaké dosáhli.