Předposlední turnaj z hořkou příchutí

    V předposledním turnaji, kde jsme se utkali s Bílovcem C a Hlučínem B jsme nezískali ani bod a propadli jsme se tabulkou na deváté místo. Celý náš nepovedený turnaj asi nejvíce ovlinil počet hráčů do pole. Nastoupilo nás poskromnu a navíc v půli prvního zápasu se nám zranil náš nejproduktivnější hráč.

    Jako první jsme se tedy utkali z Bílovcem C. Bílvec byl na domácím turnaji lačný po bodech a proto povolal posily za svého áčka. Po většinu utkání byl sice Bílovec aktivnějším mužstvem, ale ani náš tým i v malém počtu nezůstával opodál a vzdoroval až do konce. Ještě pár minut před koncem zápasu byl stav vyrovnaný 3:3, ale bohužel Bílovec ještě jednou udeřil a i přes naše závěrečné snahy jsme nedokázali srovnat a prohráli tak 3:4. Touto pro Bílovec důležitou výhrou nás soupeř přeskočil v tabulce.

     Druhý zápas se odehrával v podvečer a náš tým nastoupil proti Hlučínu B. Bylo to vyrovnané utkání, ale Hlučín nám dal lekci z produktivity, kdy po zhruba šesti střelách na naší branku vedl již 1:3. Neustále jsme sice útočili, ale nedokázali jsme se Hlučínu přiblížit na méně než dvou gólový rozdíl. Do třtí třetiny jsme šli s nelichotivým skóre 1:4. V závěru utkání jsme dokázali vsítit druhou branku, ale to bylo z naší strany vše a navíc Hlučín přidal ještě pátou branku a porazil nás 2:5.

    Tento turnaj byl z naší strany nejméně povedený v této sezóně a namísto bodového zisku jsme si připsali dvě porážky s týmy z nižších pater tabulky. Do posledního turnaje budem muset vložit všechny síly a získat ještě tři body, abychom udrželi alespoň deváté místo a nepadli na předposlední pozici. V posledním kole se utkáme s Frenštátem p. R. a Jablunkovem B, které se bude konat v SH ZŠ Čeladná a to v neděli 24.4. od 14 hodin.