Poslední turnaj za tři body.

V posledním turnaji sezóny 2015/2016 jsme se utkali s domácím týmem Sokolem Frenštát a s týmem Jablunkov B.

Nejdříve nás ve 14 hodin čekal velice těžký zápas s domácím týmem Sokol Frenštát. Ještě před začátkem utkání jsme věděli, že v tomto zápase jde pouze o to jestli udržíme skóre do deseti branek a nebo né. Domácí tým, který byl po celý zápas podporován skvělími domácími fanoušky nás od začátku až do konce utkání téměř nepustil do střelecké šance a po celou dobu dirigoval tempo hry. Po první třetině to bylo již 5:0, ve druhé třetině přidal Frenštát další tři branky a v poslední třetině dokonal "dílo zkázy" dalšími šesti brankami a utkání skončilo debaklem 14:0. Toto utkání nemá smysl hodnotit, jelikož výsledek mluví za vše:-).

V druhém utkání jsme nastoupili proti Jablunkovu B. S Jablunkovem B jsme již předvedli naši hru a od začátku do konce utkání  jsme šli za posledním vítězstvím v sezóně. První branka do sítě Jablunkova padla zhruba v polovině první třetiny a ihned po rozehrávce byla vstřelena i naše druhá branka. Soupeř ovšem nesložil zbraně a šťastnou trefou snížil na 2:1. V druhé třetině se tentokráte nám podařila vstřelit šťastná trefa a do poslední třetiny jsme šli z náskokem 3:1. Ovšem poté přišla naše velká chyba při vlastní přesilovce a soupeř po samostatné akci snížil na 3:2. S blížícím se koncem zápasu nás soupeř více a více tlačil, až půlminuty do konce zápasu vstřelil branku. Ta ovšem nebyla uznána pro výskok a hru vysokou holí. Utkání jsme nakonec ubránili a zaslouženě vyhráli 3:2.

Závěrem bych rád poděkoval všem hráčům, fanouškům, rodinnám a sponzorům týmu SK ANAKONDA za přízeň a projevenou důvěru v sezóně 2015/2016 a doufám, že v příští sezóně budeme opět o něco lepší a zakončíme sezónu na vyšší příčce v tabulce.