První turnaj byl úspěšný

Náš první turnaj nám přinesl první tři body.

První utkání bylo proti Tigers. Zde jsme velice dobře začali a rychle vedli 1:0, jenže to bylo vše co se nám v tomto utkání povedlo. Po naší vstřelené brance přišla velmi rychlá studená sprcha a během chvíle bylo skóre 1:3. Do konce zápasu se skóre měnilo ještě třikrát, bohužel vždy v náš neprospěch. Konečné skóre 1:6 bylo pro nás velmi kruté.

Druhé utkání mělo ještě horší začátek než předešlé. Sehráli jsme jej proti Flashingu Havířov. Náš vstup do zápasu byl jako ze zlého snu, než jsme se pořádně rozkoukali, tak skóre bylo 0:3. Zdálo se, že je po zápase, ale náš tým se semknul a předvedl nevídaný obrat. Skóre se vyvíjelo celou dobu špatným směrem, jenže v polovině třetí třetiny jsme dokázali srovnat a 3 minuty před koncem jsme otočili skóre a radovali se z výsledku 5:4. Jsou to po sedmi letech první tři body z prvního turnaje, jinak jsme vždy začátky sezóny projeli na plné čáře.

Příští turnaj sehrajeme v Hale Malé Hoštice 24.10. od 9 hodin a sehrajeme zde utkání proti Třinci B a proti Jablunkovu B. Bude to náš domácí turnaj v nově postavené hale a budeme doufat, že nám přinese štěstí.