ČEKÁNÍ JE U KONCE!

Hráči SK ANAKONDA se po dlouhých 356 dnech mohli opět podívat do ostrého zápasu. Utekl už skoro rok od doby, kdy hráči odehráli svůj poslední soutěžní turnaj. Nikdo si tehdy ani nechtěl připustit, že bude na dlouhou dobu poslední. Bohužel po zhoršení epidemiologické situace, byla soutěž přerušena a hráči nemohli na nějakou dobu ani společně trénovat. Naštěstí po čase byla možnost tréninku opět povolena, a tak jsme se mohli potkávat a vyhlížet start nové sezóny.

Dne 25.9. se tak stalo, a my mohli konečně vyrazit na zápasy do Třince. Prvním soupeřem v krásné třinecké hale pro nás byla Opava, která je nováčkem ligy. Úvodní gól zápasu jsme viděli už v první minutě, kdy se trefil obránce Dan a stal se tak prvním střelcem černožlutých v nové sezóně. Postupně se trefili útočníci Kuba, Peťa, kapitán týmu Martin a Andrzej, který v zápase zaznamenal hattrick, a tak jsme se mohli radovat ze zisků tří bodů, když jsme Opavu porazili jednoznačně 9:2.

V souboji s domácím Třincem jsme chtěli hlavně dobře bránit a čekat na své příležitosti. Zápas se pro nás nevyvíjel podle představ, a ještě před polovinou jsme prohrávali rozdílem pěti branek. Kamenem úrazu pro tento zápas byl náš počet. Po souboji s Opavou nás opustil Kuba, který musel vyrazit na svůj fotbalový zápas. Střídání pouze jednoho muže v obraně tak i v útoku bylo náročné a Třinec tempo zápasu ještě navyšoval. Od dvacáté minuty jsme s domácími srovnali krok, co se týče proměněných šancí a výsledné skóre 8:3 pro červenobílé nebylo pro nás nakonec tak kruté.

Z Třince tak odjíždíme se třemi body a před nedělními zápasy ostatních týmů soutěže obsazujeme třetí místo v tabulce.