Proti nováčkům bez bodu...

Naší další zastávkou na cestě ve sbírání bodů do tabulky byla pro nás dobře známa sportovní hala na dopravce. Během nedělního dopoledne nás čekala hned dvojice nových týmů naší ligy. Prvním z nich byli Sršni z Rožnova pod Radhoštěm.
V zápase jsme nepodali dobrý výkon a doplatili jsme na neproduktivitu, když jsme nedokázali vstřelit jedinou branku, ani když v náš prospěch bylo nařízeno trestné střílení. Soupeří se podařilo vsítit míček do naší branky hned třikrát, takže zaslouženě si připsal 3 body do tabulky.

Tentokrát jsme neměli jednozápasovou pauzu, ale zápasy jsme měli naplánované hned po sobě. Po pár minutové přestávce jsme tedy naskočili do boje proti Bílovci. Jestli něco černožlutým opravdu nevyšlo, tak to byl vstup do tohoto zápasu. Utkání netrvalo ani 10 vteřin a už jsme inkasovali, kdy hned po nahození soupeře po prohraném buly, míček zaplul do sítě.
V průběhu dalších 5 minut jsme gól obdrželi ještě 3x a Spartak měl nakročeno k vítězství. Další průběh se pro nás nevyvíjel nadějně když jsme před koncem druhé třetiny prohrávali rozdílem šesti branek, což byl největší náskok soupeře
v dosavadním průběhu sezóny. Světlá chvilka přišla v čase 19:28 kdy David vybojoval míček, nasměřoval ho směrem dopředu a nehlídaný soupeřem Andrzej ho dokázal po backhandové kličce dostat za záda brankaře Bílovce. Do třetího dějství se hráčům Anakondy příliš nechtělo, rozhodli se ale bojovat do konce. V poslední minutě byla šance na kosmetickou úpravu výsledku, kdy faulovaný Andrzej měl možnost skórovat z nařízeného trestného střílení, bohužel svou druhou branku
v zápase nepřidal, a tak Anakonda podlehla Bílovci 1:7.