Zahájení sezóny

Dne 21.9.14 v 10:30 zahájila SK ANAKONDA již svou druhou sezónu. V ČPP aréně, kde se odehrály dva zápasy proti Sokol Šenov a FBC Spartak Bílovec C. Odtud si také odnesli své první tři body této sezony.

První zápas, který naši odehráli, skončil výsledkem 3:4. Byl to dlouhý boj, kterému bohužel podlehli, i když zprvu to vypadalo docela nadějně.  Po první střelené brance od týmu Sokol Šenov se SK ANAKONDA musela začít snažit. Zápas pokračoval vcelku vyrovnaně a v polovině druhé třetiny byl stav vyrovnaný 3:3.  Nakonec rozhodlo vyloučení hráče SK ANAKONDY na dvě minuty, kdy Sokol Šenov využil hry v přesilovce a dal poslední branku na konečné skóre 4:3.

Druhý zápas se odehrál v 13:00 hodin a skončil 5:3 pro SK ANAKONDA.
První dvě třetiny se nesly v celku ve vyrovnaném duchu, až  na technické problémy, kdy začalo pršet a pořadatelé museli každou chvíli vytírat mokrou hrací plochu kvůli děravé střeše této celkem nové haly. Díky mokré podlaze ve třetí třetině pár hráčů i nepříjemně upadlo. Ve třetí třetině tým FBC Spartak Bílovec C pod nátlakem útoků a střel dostal dvě závěrečné branky, které rozhodli o celkovém vítězi zápasu. SK ANAKONDA si z něj odnesla 3 body.