3. a 4. kolo MS třídy můžů je za námi

SK ANAKONDA měla dne 12.10.2014 možnost poměřit své síly s týmem Sokol Šenov a s týmem FBC Coyotes Jablunkov A. Tyto turnaje se odehrály v ZŠ Komenského v Bílovci.

S týmem Sokol Šenov se tým SK ANAKONDA mohl setkat už v minulém zápase, kterému podlehl 3:4 a dnes tomu nebylo jinak, souboj skončil skórem naprosto stejným.

A jak probíhal zápas?

Z prvního gólu se mohl radovat tým SK ANAKONDA, ale ne na dlouho. Ke konci první třetiny vstřelil gól hráč Šenova a tím vyrovnal na stav 1:1. Sokol Šenov ve druhé třetině přidal na svůj účet další branku, když využil přesilovky a tím zvýšil skóre na 1:2. Hned v začátku třetí třetiny tohoto zápasu dorovnala SK ANAKONDA na 2:2 a o pár minut později přidala další gól na 3:2. Tým Sokol Šenov ovšem nezahálel a využil dalšího oslabení soupeře a dorovnal na skoré 3:3. Oba týmy se snažily dát vítěznou branku a nakonec se to přece jen povedlo týmu Sokol Šenov. Samotní hráči uznali, že to opravdu nebyl dobře odehraný zápas.

Na druhý zápas nastoupil tým SK ANAKONDA proti týmu FBC Coyotes Jablunkov A.

V této hře to šlo celkem rychle. Tým FBC Coyotes Jablunkov A se ukázal tak jak se od favorita dalo očekávat. V první třetině nasázeli do naší branky šest gólů, tým SK ANAKONDA se nechtěl nechat zahanbit a přesto, že to byl pro něj náročný soupeř, dali mu v této třetině dva góly. První třetina tedy skončila skórem 2:6.

V druhé třetině tým FBC Coyotes Jablunkov A dal další branku. Také SK ANAKONDA ovšem využila přesilovky a trefila bránu soupeře. V druhé třetině byl zraněn brankář týmu SK ANAKONDA, který za tento tým chytal tyto zápasy jediný a neměl nikoho na střídání. Přesto statečně dohrál druhou i třetí třetinu. Druhá třetina i přes toto zranění skončila 3:7.

V třetí třetině FBC Coyotes Jablunkov A tlačil na soupeře i přesto, že výhru už měl jistou. Tomu to tlačení bohužel SK ANAKONDA nakonec podlehla se skórem 3:9. I tato třetina se neobešla bez zranění. Opět byl zraněn hráč týmu SK ANAKONDA, který si při vražení ze strany protihráče zranil koleno o mantinel.

SK ANAKONDA si z těch to dvou zápasů bohužel neodvezla žádné body. Tak snad to napraví 25.10.2014, kdy si zahraje proti týmům Z.F.K. AQM Petrovice D a Bazinga Ostrava.

Autor: Petra Létalová