5. a 6 kolo MS třídy mužů opět bez bodu

SK ANAKONDA zahájila své 5. a 6. kolo třídy MS muži v Petrovicích u Karviné. Zápasy se odehrály ve velké, pěkné, sportovní hale mateřské a základníškoly, dne 25.10.2014 v 11:30 a 13:30.

První zápas začala SK ANAKONDA s týmem Z.F.K. AQM Petrovice D. Velkým překvapením bylo střelení první branky týmem SK ANAKONDA. Soupeř při skóre 1:0 začal tlačit a v sedmé minutě fauloval hráče SK ANAKONDY. Záhy na to dal soupeř gól i přesto, že tým SK ANAKONDA byl v přesile. Skóre si pojistili dalším gólem a proto první třetina skončila 1:2.

V druhé třetině dostala SK ANAKONDA další dva góly. Následovalo vyloučení našeho hráče, které naštěstí SK ANAKONDA ustála bez gólových rozdílů. Druhá třetina skončila 1:4.

V druhé minutě třetí třetiny tým Z.F.K. AQM Petrovice D poslal míček do brány SK ANAKONDA. Opakovala se situace s posazenim našeho hráče na trestnou lavici. Soupeř si ovšem špatně hlídal bránu a přestože SK ANAKONDA hrála v oslabení střelila svůj druhý gól v tomto zápase. Třetí třetina a celý tento zápas nakonec po usilovném boji skončil 2:5.

Druhý zápas si SK ANAKONDA zahrála s týmem Bazinga Ostrava. SK ANAKONDA opětovně zahájila prvním gólem ze kterého se mohla radovat poměrně dlouho. V jednácté minutě první třetiny byl vyloučen na pět minut hráč týmu Bazinga Ostrava. Tento trest si odnesli i do další třetiny.

Hned v počátku druhé třetiny byl ovšem vyloučen i hráč týmu SK ANAKONDA a tak začala hra čtyři na čtyři. Po skončení trestu hráče SK ANAKONDA zbyla ještě chvíle, kdy mohl tento tým proměnit svou přesilu v gól. Bohužel se tomu tak nestalo a trest hráče Bazinga Ostrava byl u konce. V páté minutě vyrovnala Bazinga na 1:1. SK ANAKONDA dlouho neváhala a dvě minuty poté zvýšila skóre na 2:1. Před koncem druhé třetiny ovšem Bazinga neváhala a trefila bránu SK ANAKONDA a tím opět vyrovnala skóre. Druhá třetina tak skončila 2:2.

Třetí třetinu zahájila SK ANAKONDA třetím gólem, který poslal do branky soupeře. Následovalo vyloučení hráče Bazingy a přesto, že byla SK ANAKONDA v přesile dostala vyrovnávající gól. Pak přišla dvougólova smršť do brány Anakondy. Tím si Bazinga zajistila výhru se skórem 3:5. Byla to dobrá, celkem vyrovnaná hra, kdyby SK ANAKONDA neudělala ty chyby, které udělala.

SK ANAKONDA opět jela domů s prázdnou a rozporuplnými pocity ze dvou proher. Teď mají tři týdny na to, aby se polepšili a dali dokupy tým, který se domluví a dokáže držet slovo. Tak uvidíme jak dopadnou zápasy, které si zahrajou 16.11.2014 v Bolaticích a to proti týmu Z.F.K. AQM Petrovice C a týmu FbC Coyotes Jablunkov B.