7. a 8 kolo přineslo našemu týmu 3 body

Tentokrát si SK ANAKONDA zahrála ve sportovní hale ZŠ Bolatice. Zápasy si odehrála proti FbC Coyotes Jablunkov B a proti Z.F.K AQM Petrovice C. A kupodivu si domů odvezla 3 body.

První zápas tohoto kola SK ANAKONDA vyhrála a dosáhla takového skóre jako ve své historii nikdy. V první třetině padly jen dva góly. Hned v úvodu hry dostal Jablunkov gól. Druhý gól této třetiny byl vstřelen do brány SK ANAKONDA a tak končila první třetina 1:1.

Druhá třetina už byla gólově výraznější. Tuto třetinu zahájil gólem protihráč. SK ANAKONDA si to ovšem nenechala líbit a tak následovala gólová smršť. Při skóre 4:2 byla chuť týmu FbC Coyotes Jablunkov B taková, že byl při faulu vyloučen jejich hráč. SK ANAKONDA využila přesilovky a tím zvýšila své skóre na 5:2. Po úspěšné přesilovce bohužel přišel gól i ze strany soupeře. SK ANAKONDA neváhala a druhou třetinu zakončila skórem 6:3.

Již sedmým gólem v řadě SK ANAKONDA zahájila třetí třetinu. Hráč týmu FbC Coyotes Jablunkov B při nátlaku fauloval a byl posazen na dvě minuty na trestnou židli. I této druhé přesilovky SK ANAKONDA využila a poslala míček do brány soupeře. Protihráč ještě jednou využil šance a dal tak svůj čtvrtý gól, který byl ovšem v tomto zápase poslední. SK ANAKONDA do konce utkání vstřelila další tři branky. Tím se její skóre vyšplhalo na krásných 11:4.

Druhý zápas byl proti Z.F.K. AQM Petrovice C a skončil prohrou SK ANAKONDY. Skóre, kterým utkání skončilo ovšem nebylo až tak špatné.

První gól padl v páté minutě první třetiny, bohužel do brány SK ANAKONDY a toto se opakovalo i dvě minuty poté. SK ANAKONDA i přes její snahu v první a ani v druhé třetině své skóre nezměnila. Druhá třetina naštěstí nepřinesla změnu ani na straně protihráče. A tak zůstalo skóre první dvě třetiny 0:2.

Třetí třetina začala dvěma góly od týmu Z.F.K. AQM Petrovice C. Následovalo i vyloučení jejich hráče a tak SK ANAKONDA mohla ukázat co v ní je. Proměnila jejich přesilovku v první gól tohoto zápasu. Na konci třetí třetiny protihráč zvýšil své skóre na 1:5 a tak skončil i tento zápas.

Po dvou kolech SK ANAKONDA překvapila a odvezla si domů tři body. Byly to dobře odehrané utkání. Ano, druhý mohl být lepší, ale dle mého názoru SK ANAKONDA udělala vše co bylo v jejích silách. Teď se můžeme těšit na další zápasy, které se odehrají 7.12.2014 v ČPP hale. Tyto zápasy sama SK ANAKONDA pořádá. A s kým si zahraje? Budou to týmy FurtFit Pirates B a FBC Spartak Bílovec C.