Z Petrovic u Karviné vezeme cenný bod.

Další kolo ligy v roce 2015 zahájila SK ANAKONDA ve Sportovní hale ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné. I přes dlouhé volno, jídlem náročné vánoční svátky a bujaré oslavy nového roku předvedli výkon, ze kterého si domů odvezli bod. Toto kolo si zahráli proti Bazinga Ostrava a proti Z.F.K. AQM Petrovice D.

Zápas proti Bazinga Ostrava začal okolo desáté hodiny. Bazinga nezklamala a opět předvedla svou chuť vítězit za každou cenu. V osmé minutě ovšem přišel zlom a hráč SK ANAKONDA poslal míček do brány soupeře. Bazinga začala bojovat a proto byl její hráč vyloučen na dvě minuty. Této přesilovky, ale SK ANAKONDA bohužel nevyužila.

V osmé minutě druhé třetiny tým Bazinga Ostrava vyrovnal na skóre 1:1. Soupeř začal chybovat, a proto nastalo další vyloučení na jeho straně. Přesilovku sice SK ANANKONDA opět nevyužila, ale dvě vteřiny po jejím konci a tři vteřiny před konce druhé třetiny zvedla skóre na 2:1.

Hned v první minutě poslední třetiny padnul vyrovnávající gól. Bazinga Ostrava se nepoučila ani z předchozích dvou vyloučení a znova se nechala posadit na trestnou. SK ANAKONDA ukázala snahu tuto přesilovku proměnit, ale bohužel se nepodařilo a tak skóre zůstalo stejné a to 2:2. A pak přišel úraz hráče Bazingy. Musím říct z pozice diváka, že opravdu i přes nesouhlas hráčů týmu Bazingy i já to vidím jako špatnou souhru náhod. Dvacet vteřin před koncem třetí třetiny byl vyloučen hráč týmu SK ANAKONDA, atmosféra by se v tu chvíli dala krájet. SK ANAKONDA zase ukázala, že když jde opravdu do tuhého, umí se spojit v jeden tým, kde každý hráč hraje za tým a ne za sebe. Po oznámení konce třetiny, jsme si mohli oddychnout. Tým SK ANAKONDA ubránil svou bránu před dalším gólem a mohl se radovat z remízy a tudíž cenného jednoho bodu.

Proti Z.F.K AQM Petrovice D byl cíl uchránit bránu před gólovým přídělem. To se však hned v začátku nepodařilo a tak půl minuty od začátku hry přišla první vstřelená. Tato situace se opakovala ještě dvakrát a to v páté a osmé minutě. Tým SK ANAKONDA začal tlačit a tak pět vteřin před koncem první třetiny přidal branku. První třetina končila za stavu 1:3.

V druhé třetině i přesto, že byl tým SK ANAKONDA značně utahán a víceméně se celý zápas odehrával na jeho polovině, zůstalo skóre beze změny.

V prvních třech minutách třetí třetiny obdržel tým SK ANAKONDA další dvě branky. Následujících pět minut se na hřišti snažili hráči bránit svou bránu a sem tam i dostat ten proklatý míček do brány soupeře. Tahle snaha nesla úspěch a tak SK ANAKONDA poslala míček do brány Petrovic. Z.F.K. AQM Petrovice D, jsou první v tabulce a tak se rozhodně nechtěli nechat zahanbit a přidali ještě další dva góly. Tento zápas skončil skórem 2:7.

V dalším již 14. kole si SK ANAKONDA zahraje proti FBC Spartak SportGroupCZ Bílovec a FurtFit Pirates Ostrava B. Tyto turnaje se odehrají v hale ČPP Aréna, dne 25. 1. 2015. Cílem týmu SK ANAKONDA je nyní vyhrát minimálně tři zápasy z osmi, které jim ještě zbývají odehrát. Já jim budu držet pěsti, aby vyhráli nejen ty tři, ale mnohem více.