Z těžkého Bolatického kola MS třídy mužů jedeme bez bodu

15.2.2015 se uskutečnilo 16. kolo MS třídy mužů. SK ANAKONDA tentokrát bojovala proti silným týmům a to FbC Hlučín a Z.F.K. AQM Petrovice C .

V deset hodin se začal první zápas. SK ANAKONDA se po rychlém startu nestihla ani rozkoukat a těsně v začátku druhé minuty přišel první gól do její branky. SK ANAKONDA se ovšem dlouho rozkoukávala a proto soupeř využil příležitosti i po druhé a to v páté minutě.

FBC Hlučín vedl zápas docela v rychlém tempu a proto hned v úvodu druhé třetiny střelil další, již třetí branku. Tento scénář se opakoval i necelé čtyři minutky po té. A nakonec se hráči SK ANAKONDA rozhodli začít bojovat. V šesté minutě vybojovali první gól tohoto zápasu. Dokonce druhé třetiny si na své skóre připsali ještě jednu branku.

Třetí třetina už žádné góly nepřinesla. To co přinesla byl nátlak hráčů FBC Hlučín si něco dokázat. Po docela nepěkném zákroku, kdy byl faulován náš hráč, přišlo vyloučení hráče FBC Hlučína na 5 minut. SK ANAKONDA se radovala, že bude moci využít šance a zvýšit své skóre. To ovšem netušila co se ještě vše odehraje. Těsně po vyloučení hráče Hlučína, přišel samostatný nájezd na naší branku. Opravdu chválím našeho brankáře, za skvělý zákrok, kdy míček do brány nepustil. Náš hráč si tedy odseděl svůj trest a vrátili jsme se zpět ke hře v přesile. Avšak v šesté minutě přišlo další vyloučení a to vyloučení hráče SK ANAKONDA, který dostal také trest pět minut. FBC Hlučín, po nastoupení jejich hráče, naštěstí nevyužil přesilovky a tak nakonec končila skórem 2:4.

V druhém zápase se SK ANAKONDA utkala s týmem Z.F.K. AQM Petrovice C. První třetina se dá říct, že byla v tomto zápase ještě vyrovnaná. První gól třetiny byl bohužel do brány týmu SK ANAKONDA. Náš tým se nenechal zahanbit a tak jsme se mohli radovat z vyrovnání 1:1. Neradovali jsme se ovšem dlouho, na začátku páté minuty soupeř zvedl své skóre na 1:2. Po dlouhém boji, ovšem svitla týmu SK ANAKONDA naděje, kdy opět vyrovnala na stav 2:2. Tímto stavem končila i první třetina.

V dalších dvou třetinách to byl docela gólový nášup, ale je zklamáním, že to bylo do brány SK ANAKONDA. I přes snahu týmu SK ANAKONDA celkově zápas skončil 2:8.

Na již 19. kolo si počkáme více než měsíc. Toto kolo se uskuteční 29.3.2015 kde se SK ANAKONDA utká s FbC Coyotes Jablunkov B a s FbC Coyotes Jablunkov A. Tak snad bude mít SK ANAKONDA více štěstí a odveze si třeba i nějaký ten bod.