Poslední a zároveň domácí turnaj je za dveřmi

V neděli 19. 4. odehrajeme naše poslední dva zápasy sezóny 2014/2015. Bude to náš domácí turnaj, který se uskuteční od 12 hodin v ČPP Aréně Ostrava. Tato aréna se stala naším tradičním domovským stánkém a tak doufáme, že nám opět přinese nějaké štěstí v podobě posledních bodů. Co se týče postavení našeho týmu v tabulce, tak téměř jistě nám bude patřit krásná osmá pozice, jelikož ztrácíme na sedmý Šenov 6 bodů a naopak máme náskok nad Bílovcem B 5 bodů.

Nejprve se utkáme ve 12 hodin s FBC Hlučín. Hlučínu patří momentálně čtvrté místo v tabulce a reálně pokukuje po druhém místě. Takže tento zápas bude patřit k velice obtížným a budeme se muset hodně otáčet, abychom udělali nějaký přijatelný výsledek. V prvním vzájemném měření sil jsme podlehli Hlučínu 2 : 4, byl to skvělý zápas, ale musím podotknout, že soupeř měl navrch po celou hrací dobu. Našim cílem bude ubránit soupeře a zajistit si hezký výsledek.

 

Druhý a závěrečný zápas bude od 14 : 30 s naším spřáteleným týmem FBC Spartak SportGroupCZ Bílovec. S Bílovcem jsme letos měli jedno měření sil a v tom jsme zvítězili 6 : 1 a to si náš gólman srazil jediný gól do branky vlastní nohou:-). V tomto utkání se budeme snažit opět bodovat a porazit Bílovec i podruhé. Nebude to však lehké, jelikož Bílovec nám bude chtít vrátit první porážku.

Věřím, že si náš tým získá ještě nějaký bod do tabulky a zakončí tuto sezónu s dobrým pocitem.