Do nové sezóny s "novým hlavním partnerem".

    Do naší, v pořadí již třetí, ligové sezóny Moravskoslezské třídy mužů 2015/2016 vstupujeme s novým hlavním partnerem "Opavskou lesní a.s".  Děkujeme hlavnímu partnerovi za podporu klubu, které si velmi vážíme a budeme se snažit prezentovat firmu Opavskou lesní a.s. v tom nejlepším světle. Zároveň Opavské lesní a.s. také přejeme hodně úspěchů v její podnikatelské činnosti a doufáme, že na náš klub bude hrdá po všech stránkách.

Opavská lesní a.s. je obchodní lesnickou firmou působící v Moravskoslezském kraji. Společnost vznikla transformací bývalého státního podniku Severomoravské státní lesy Krnov, lesního závodu Opava. Po úspěšném absolvování výběrových řízení na uzavření rámcových smluv na dodávky komplexních lesnických činností pro státní podnik Lesy České republiky rozšířila společnost svou působnost do oblasti Beskyd a Jeseníků a stala se tak významným podnikatelským subjektem nejen v opavském regionu, ale řadí se mezi nejvýznamnější dodavatele služeb pro lesní hospodářství v rámci České republiky.

Zabývá se výkupem a prodejem dřeva. Pro své zákazníky provádí komplexní lesnickou činnost, která zahrnuje výrobu sazenic lesních dřevin, pěstební práce v lese, těžbu, přibližování a odvoz dřeva. Nabízí služby kvalifikovaného odborného lesního hospodáře ostatním vlastníkům lesa.

Mezi ostatní aktivity společnosti patří komerční provozování myslivosti, obchodní činnost a pronájem nemovitostí.

 

Děkujeme za podporu, tým SK ANAKONDA !