První dva zápasy MS třídy mužů 2015/2016 jsou za dveřmi.

     V neděli 18. 10. zahájí tým SK ANAKONDA svoji třetí ligovou sezónu. Jedná se o 3. a 4. kolo MS třídy mužů, jelikož první dvě kola měl náš tým nucenou pauzu z důvodu lichého počtu účastníků v naší soutěži. SK ANAKONDA změří síly s nám dobře známými soupeři a to s FBC PRIMAškola Spartak Bílovec a Sokol Šenov. Obě utkání se odehrají v hale MSH Havířov, kde náš tým měl zhruba před 2 roky přátelské utkání. Je to krásná hala s odpovídajícím zázemím jak pro hráče, tak pro fanoušky.

     Jako první zápas nás čeká Sokol Šenov a to od 11:30. Šenov v úvodních dvou kolech prohrál obě utkání a momentálně mu patří 8. místo v naší tabulce. V minulé sezóně jsme se Šenovem sehráli dvě utkání hned na úvod soutěže a obě jsme prohráli shodně 3 : 4 a tým Šenova skončil na 7. místě těsně nad námi. Takže v letošní sezóně máme Šenovu co vracet a budeme se snažit ho porazit hned na úvod letošní sezóny.

    Druhý zápas bude proti týmu FBC PRIMAškola Spartak Bílovec a to od 14 hodin. Bílovec je náš tradiční soupeř a nutno podotknout, že je s našim týmem přátelsky naladěn. Bílovec, stejně jako Šenov, nezískal na úvod soutěže ani bod a bude tak chtít urvat nějaké body proti nám. V minulé sezóně jsme se s Bílovcem utkali dvakrát, z toho jednou jsme vyhráli a podruhé remizovali. Bílovec v loňském roce skončil na 9. místě, tedy těsně pod námi. V letošní sezóně patří prozatím Bílovci 9. místo.

    Podle postavení Šenova a Bílovce v loňské a letošní tabulce jde vidět, že půjde o vyrovnané zápasy a budeme doufat, že v obou případech bude při nás stát štěstí a získáme první body do naší tabulky. Přeji našemu týmu hodně štěstí a zisk co nejvíce bodů.