Dvě remízy = dva body:-)

V neděli 18. 10. proběhlo druhé kolo MS třídy mužů. Pro SK Anakondu to bylo však kolo první, jelikož náš tým měl v přechozím kole nucenou přestávku. Nastoupili jsme proti týmům Sokol Šenov a FBC PRIMAškola Spartak Bílovec.

Nejprve jsme změřili síly s týmem Šenova. Hned v úvodu bylo znát, že Šenov bude opět vyrovnaný soupeř a taky tomu odpovídal i průběh zápasu. Na počátku zápasu šlo vidět, že se náš tým ještě hledá, ale i přesto jsme dokázali vstřelit první branku. Jenže Šenov brzy vyrovnal a bohužel v průběhu zápasu šel do vedení 1 : 2. Hra se přesouvala od jedné brány ke druhé a nakonec se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku. Jak se ukázalo, tak toto skóre bylo konečné a i přes závěrečný tlak Šenova jsme odcházeli s remízou 2 :2 a připsali jsme si hned v úvodním utkání první bod do tabulky. Za zmínku také stojí, že náš tým odolal dvojnásobnému oslabení, které trvalo přesně jednu minutu a nedostal žádný gól.

Naše druhé utkání bylo proti týmu FBC PRIMAškola Spartak Bílovec. Náš soupeř měl z předchozího kola a jednoho nedělního zápasu na kontě tři prohry a tak bylo evidentní, že si bude chtít na nás spravit chuť. Toto utkání mělo podobný ráz jako předchozí, kdy šlo o utkání dvou rovnocenných týmů. Jako první však udeřil Bílovec, ale poté náš tým zabojoval a srovnal. Jenže po delším úseku hry to byl právě Bílovec, který opět udeřil a šťastnou trefou šel do vedení. V třetí části hry se našemu týmu podařilo srovnat stav na 2 : 2 a i přes závěrečný tlak našeho týmu, opět utkání skončilo stavem 2 : 2 a měli jsme další bod do tabulky.

SK Anakonda odjížděla z tohoto turnaje se dvěma body a přestože neprohrála ani jeden zápas, tak cíl urvat aspoň jedno vítězství, nebyl splněn. V příštím kole, které se uskuteční v neděli 1.11. v Bílovci, budou naši favorizovaní soupeři Z.F.K AQM Petrovice D a FBC KSVČ Juventus Odry.