Z turnaje v Bílovci odjíždíme bez bodů.

V neděli 1. 11. jsme sehráli další dvě utkání naší MS třídy mužů. Do těchto zápasů jsme šli s pokorou, jelikož jsme hráli s týmy z prvního a čtvrtého místa naší tabulky.

Nejdříve jsme nastoupili proti týmu Z.F.K. Petrovice D. Tento tým v loňské sezóně ani jednou neprohrál a v dosavadních kolech této sezóny také ne. Takže se hrálo o co nejpřijatelnější skóre. To se nám nakonec úplně nepovedlo a utkání skončilo porážkou 1:9. Zejména druhá třetina byla pro nás kritická, kdy v jeden okamžik jsme inkasovali branky v každém střídání. Musíme se v příštím měření sil více snažit, abychom odcházeli s lepším výsledkem.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti FBC KSVČ Juventus Odry. Věděli jsme již před začátkem, že to bude těžké utkání a že Odry jsou bojovný tým. Ačkoli Odry patřily v tomto utkání k favoritům, tak jsme je zřejmě naší hrou překvapili a dokonce jsme vedli 3 :1. Poté Odry v přesilových hrách vyrovnali. V třetí části to bylo velmi hektické utkání, kdy se skóre měnilo hodně často a to vždy tak, že jsme o jednu branku vedli a Odry dorovnali. Až do stavu 5 : 4, který platil necelé tři  minuty do konce. Kdy jsme nejdříve vedli a poté Odry srovnali a vzápětí vstřelili ještě dvě branky a utkání ovládli za tři body. Byla to pro nás hodně těžká porážka, zvláště když jsme vedli tři minuty před koncem 5 : 4 a nakonec jsme nezískali ani bod. V náš neprospěch zřejmě hrála ztráta koncentrace a individuální chyby v závěru zápasu. Musíme se z této těžké prohry poučit a snažit se vyvarovat takto špatnému závěru.

V příším kole, které bude námi pořádané, se utkáme v hale ČPP Aréna Ostrava dne 21.11. s týmy Florbal Torpédo Havířov a FBC Spartak Bílovec C.