Cíl pro domácí turnaj je splněn a máme 3 body :-)

V neděli 22. 11. proběhlo další kolo MS třídy mužů. V tomto kole jsme pořádali turnaj v hale ČPP Aréna Ostrava, která je naším domovským stánkem již třetí sezónu. S pořádáním turnaje nám pomáhaly naše nejvěrnější fanynky, a to Evča, Petra a Terka. Tímto všem třem jménem týmu SK Anakonda děkujeme a doufáme, že na příštím turnaji přibudou i další fanynky od ostatních hráčů a pomohou s pořádáním :-)

Jako první soupeř nás čekal dosud neporažený tým Torpéda Havířov C. Z tohoto týmu jsme měli respekt, jelikož jeho výsledky odpovídají tomu, že jde o velmi kvalitní tým. V první třetině jsme byli Torpédu vyrovnaným soupeřem, kdy se stav utkání dlouho držel 1:1. Ale v druhé třetině přišla "naše chvíle" a během pěti minut jsme rázem prohrávali o 6 gólů. Ve třetí třetině se již toho příliš nedělo a utkání nakonec dopadlo 1:9 v náš neprospěch. V tomto utkání poprvé nastoupil náš druhý gólman a i přes špatný celkový výsledek (nutno podotknout, že jsme si opět nezapomněli dát vlastní gól) zachytal slušné utkání a vychytal několik velkých šancí.

Druhým soupeřem byl FBC Spartak Bílovec C. Bílovec se v neděli utkal se Šenovem a v tomto utkání prohrával již 2:6 a nakonec drtivým závěrem slavil výhru 7:6.  Bílovec C měl na začátku našeho vzájemného utkání velké štěstí a to hned při první brance, kterou vsítil jejich hráč po faulu na našeho útočníka a gól neměl platit, jenže rozhodčí zřejmě sledovali v ten okamžik spíše naše "časoměřičky" a oba dva tento zmíněný faul neviděli. Poté Bílovec střelou při zemi vsítil další branku a zdálo se, že bude na koni. Jenže náš tým za stavu 0:2 nesklopil hlavu a dál hrál svoji hru. Nejprve se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Tento stav platil delší dobu a až ve třetí třetině jsme stupňovali náš tlak na bránu a dokázali jsme vstřelit další tři branky a utkání dovést do vítězného konce a to v poměru 5:2. Díky výbornému výkonu celého týmu a skvěle chytajícímu gólmanovi jsme tímto splnili náš úkol a získali jsme tři body.  V tomto utkání jsme byli většinu hrací doby lepším týmem a Bílovec C se snažil pouze bránit a spoléhal na rychlé brejky.

V dalším kole, které se uskuteční 6. 12. v hale SH Horní Suchá, nás čekají soupeři FbC Coyotes Jablunkov B a Sokol Šenov.